Ремонтно- стоительные работы в Виннице

 

Архітектурне проектування
Для більшості клієнтів, які звертаються до нас або в компанії аналогічного профілю, першорядним є кінцевий результат, тобто реалізація проекту будинку. Однак до цього слід пройти довгий шлях, початком якого є архітектурне проектування. Саме на стадії розробки проекту і закладаються ті основи, які визначають концепцію майбутнього об'єкта, і підготовляється проектна документація, необхідна для подальшої реалізації.

Архітектурне проектування виконується в кілька етапів, кожному з яких приділяється особлива увага. Мати уявлення про те, що ж включає в себе архітектурне проектування, важливо і для самих клієнтів, адже архітектори працюють у тісному тандемі з замовниками, щоб врахувати всі їхні побажання.

Наша команда, що надає послуги з архітектурного проектування громадських будівель та індивідуальних будинків, виконує свою роботу по чітким і перевіреними схемами. Архітектурне проектування починається з розробки концепції майбутнього будинку, і на цьому етапі необхідна активна участь замовника для обговорення всіх питань. Для більш докладного викладу концепції будинку створюється ескізний проект з основними об'ємно-планувальними рішеннями, архітектурними розрізами, планами поверхів і зовнішнім виглядом фасаду. Треба сказати, що розробка ескізного проекту при індивідуальному проектуванні котеджів іноді ставить фахівців у певні рамки. Деякі клієнти мають дуже чіткі уявлення про те, яким має бути їх заміський будинок. Такі замовники вимагають створення проекту індивідуального будинку в точності, як на фотографії, або описують котедж своїх друзів. У інших замовників буває обмежений бюджет, тому архітектурне проектування виконується з урахуванням передбачуваних витрат на реалізацію проекту. Однак найчастіше клієнти замовляють проекти індивідуальних будинків з самими креативними та оригінальними рішеннями, що дозволяє нам по максимуму проявити наші вміння та фантазію.

Виконуючи архітектурне проектування у всіх перерахованих випадках, ми використовуємо сучасні комп'ютерні технології для візуалізації, щоб надати замовникові більш детальну картину майбутнього будинку мрії. Якщо у клієнта є зауваження, то в ескізний проект індивідуальних будинків можуть бути внесені зміни. Архітектурне проектування громадських будівель має свою специфіку, тому багато аспектів проекту можуть просто не підлягати коригуванню в силу особливостей цих об'єктів. На наступному етапі архітектурного проектування створюється робочий проект, який і стає основою для реалізації архітектурних та інженерних рішень. На даній стадії активну участь клієнта вже не потрібно, так як ця робота є виключно прерогативою фахівців.Создан 23 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником