Ремонтно- стоительные работы в Виннице

 

Колір в інтер"єрі
В інтер'єрі сучасних квартир, офісів та будинків, єдність стилю часто свідомо ігнорується і колір стає тим елементом, який і об'єднує всі складові обстановки. І саме завдяки кольору, формується закінчений образ інтер'єру. При цьому, колірне оформлення повинне гармонійно поєднуватися з обраним стилем і композицією - як просторової, так і колористичної. Адже, затишок і краса в будинку створюються за рахунок правильно підібраного поєднання кольору стін, підлоги, стелі із загальним тоном меблів, малюнком драпірування і оббивки, килимів і прикрас на стінах. Не випадково, сучасні дизайнери називають колір - найважливішим елементом інтер'єру і однією з його основ.

Так, завдяки вмілому підбору колірних поєднань можна з легкістю компенсувати недоліки житла. Наприклад, "розсунути" межі невеликої кімнати, можна якщо пофарбувати стіни в світлі тони, підібрати меблі гармонує кольору і, як оформлення приміщення, використовувати неяскравий, приглушений колір. Зробити приміщення затишним і злегка зменшити його можна за рахунок використання тканин з великим малюнком, пофарбувавши стіни в теплі або яскраві кольори і зробити контрастну обробку.

При цьому не варто забувати, що колір і його поєднання, домінуючі в інтер'єрі, створюють певну атмосферу і неправильно підібрана гама може повністю зіпсувати враження і перетворити затишну квартиру і похмуре житло. До того ж, існує науково доведений факт - від гармонійного поєднання фарб в інтер'єрі, безпосередньо залежить комфортне існування людини. Також, в залежності від переважаючих в навколишньому просторі тонів у людей може загострюватися або розсіюватися увага, підвищуватися або знижуватися працездатність, виникати відчуття радості або печалі, відчуття спокою, задоволеності або, навпаки, занепокоєння і навіть роздратування.

Дизайнери стверджують, що правильно вибравши колірне сполучення, можна повністю нейтралізувати вплив невдалого кольору. Так, подразнюючу вплив червоного можна пом'якшити, додавши в інтер'єр трохи зеленого.

Однак, у цього розмаїття є й свої недоліки, головний з яких, це перспектива розгубитися серед нескінченної кількості колірних відтінків. Тому, професійні дизайнери радять для початку визначити якусь "точку відліку", і відштовхуючись про неї, розробити єдину концепцію. Так, в якості основного, зазвичай вибирають стримані, нейтральні та спокійні кольори. А ось додатковий, навпаки, може бути яскравим і навіть агресивним, особливо, якщо з його допомогою планується виробити певну житлову зону або предмет інтер'єру.

І все ж, вибір тієї чи іншої колірної гами залежить від конкретної людини і його особистих переваг. Головне, щоб колір або його поєднання здавалися йому красивими і доставляли задоволення. Адже загальний настрій обстановки, оточуючої людини, визначається не тільки кольором стін, меблів, варіантами освітлення і розташуванням кімнат; він в першу чергу залежить від особистого ставлення до життя. Тому професійні дизайнери сходяться в єдиній думці: незалежно від модних тенденцій і рекомендацій психолога і астролога, кожна людина має право вибрати той колір, який буде гармоніювати з його внутрішнім середовищем. Адже кращий інтер'єр той, в якому людина відчуває себе комфортно, затишно і спокійно.Создан 23 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником