Ремонтно- стоительные работы в Виннице

 

Інтер"єр вітальні.
Не можна посперечатися з тим, що інтер'єр вітальні - найважливіша частина в дизайні будинку. Це його обличчя, це те, яким його бачать друзі, це місце, де проходять ті щасливі години, коли сім'я, нарешті, збирається разом. Немає сумніву, що інтер'єр повинен на сто відсотків відображати настрій і характер господарів, бути гарним і функціональним одночасно.

Наші співробітники вважають, що найважливіше - це витримати інтер'єр вітальні в загальній концепції, при цьому зробити її найяскравішим проявом, квінтесенцією стилю вашого будинку. Саме тому велику увагу ми приділяємо деталям. Кожен дизайнерський штрих зобов'язаний підкреслити ідею і при цьому стати необхідним доповненням, яке внесе свою лепту в атмосферу вітальні. Якщо приміщення, як це часто буває, виконує суміжні функції і одночасно є їдальнею, ми пропонуємо унікальні рішення по переплануванню та організації максимально зручного простору.

Інтер'єр вітальні: техніка

Неодмінний атрибут сучасної вітальні-відео та аудіо техніка. Ми вважаємо за необхідне продумати всю систему вбудовування техніки в інтер'єр і її органічного поєднання з декором.

Інтер'єр вітальні: обробка

Вибір матеріалу завжди визначається загальною концепцією. Що б не стало головним обробним рішенням: фарба, шпалери, текстиль або художній розпис - це буде найкращий варіант, який стане важливою основою для подальших робіт.

Інтер'єр вітальні: рослини

Це завжди індивідуальне рішення замовника, але ми часто рекомендуємо приділити в інтер'єрі увагу живим рослинам, які є ефектними об'єктами декору, які вносять в інтер'єр більше натуральних фарб і наповнюють його свіжою «живий» енергією.Создан 23 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником