Ремонтно- стоительные работы в Виннице

 

Інтер"єр кухні.
Ідеальна кухня. Саме кухню хочеться бачити не просто «добре влаштованої», а саме ідеальною! Це і місце для творчості, і місце для спільного відпочинку, і одночасно виключно функціональне приміщення, яке в більшості сімей використовується частіше за всіх інших кімнат у будинку.

Ми вважаємо, що дизайн кухні повинен не тільки сприяти гарному апетиту, але і надихати! Рецепт ідеальної кухні: зручне і сучасне меблювання, натуральні кольори і унікальна ідея, що відображає саме ваш характер.

Інтер'єр кухні: освітлення

Ми завжди намагаємося, щоб джерела світла не тільки створювали зовнішній ефект, але і були зручно розташовані. Крім верхнього освітлення, ми обладнаємо кухні додатковими джерелами. Кілька світильників у верхній частині навісних шаф, локальне освітлення для зон приготування їжі, обробного столика - для прояву максимуму вашого кулінарного таланту!

Інтер'єр кухні: деталі

Кухня являє собою те приміщення, в якому за визначенням неможливо обійтися без аксесуарів. Навіть самий мінімалістський інтер'єр ми радимо приправити кількома декоративними акцентами.

Інтер'єр кухні: текстиль

Величезне значення має і оформлення вікон. Безумовно, жалюзі і роллерниє штори, як досягнення вельми практичне, мають повне право на існування, але нам здається, що саме завіси додають кухонному простору той затишок, за який ми найбільше її любимо.Создан 23 окт 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
Аня 01 июл 2015 ответить
Магазинів меблів є дуже багато, але не всі роблять якісно… Мені моя подруга порекомендувала виробника New Art. В них я замовили кухонні меблі. Зробили справді якісно і швидко. Ще мені сподобалося що в них на сайті є багато інформації як правильно оформляти кімнати. І каталог меблів із зазначеними цінами! Всім рекомендую! Ось посилання на їхній каталог меблів - http://new-art.te.ua/?p=11
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником