Ремонтно- стоительные работы в Виннице

 

Інтер"єр дитячої кімнати.
Дитяча кімната - місце, в якому дитина проводить досить багато часу, тому до створення інтер'єру дитячої спальні потрібно поставитися серйозно і відповідально. У перші роки життя дитини саме в інтер'єрі дитячої спальні відбувається його розумовий, психологічний і фізичний розвиток, і завдання батьків - забезпечити найбільш відповідні умови для розвитку малюка. Наші фахівці  пропонують вам весь свій досвід і знання у вирішенні цього непростого завдання - створенні інтер'єру дитячої спальні.

Інтер'єр дитячої спальні: меблі.

Меблі в інтер'єрі дитячої спальні обов'язково повинна бути багатофункціональною, екологічною і безпечною. Гарні меблі для дитячої кімнати виготовляється з натуральних матеріалів, не має гострих кутів, а її фурнітура та оздоблення повинні бути високої якості. Меблі найбільш підходяща для інтер'єру дитячої спальні - це модульні меблі. Інтер'єр дитячої спальні формується за допомогою окремих меблевих модулів, які у міру зростання дитини замінюються іншими, відповідними його віку.

Інтер'єр дитячої спальні: підлога і стіни.

У перші роки життя дитина багато часу проводить на підлозі, тому важливо, щоб там йому було зручно і тепло. На це й потрібно орієнтуватися при виборі покриття для підлоги, і ще дуже важливо, щоб воно було гіпоалергенним. Для інтер'єру дитячої спальні не варто вибирати найдорожчі і шикарні шпалери. Головна вимога до шпалер - екологічність. До того ж, якщо дитина вже досяг підліткового віку, то напевно швидко обклеїть нові шпалери плакатами та фотографіями, або прикрасить малюнками, якщо років йому ще трохи.

Інтер'єр дитячої спальні: колір.

Для інтер'єру дитячої спальні найбільш підходящими вважаються пастельні тони. Яскраві насичені кольори теж доречні в інтер'єрі дитячої спальні, але тільки лише в якості акцентів.

Інтер'єр дитячої спальні впливає на формування характеру дитини. Саме тому дитяча кімната повинна викликати у нього відчуття радості і захищеності. Якщо в інтер'єрі дитячої спальні дитині радісно, ​​тепло і весело, то він і до всього іншого світу буде ставитися також.Создан 23 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником