Ремонтно- стоительные работы в Виннице

 

Інтер"єр домашнього кабінету.
Домашній кабінет - це таке місце в інтер'єрі квартири або будинку, в якому його господар проводить досить багато часу. Кабінет використовується для роботи, ділових зустрічей і просто самоти і відпочинку. Така багатофункціональність пред'являє особливі вимоги до дизайн проектом кабінету. Крім того, домашній кабінет як ніяка інша кімната в будинку свідчить про смак і успішності людини, тому до створення дизайн проекту кабінету необхідно поставитися особливо ретельно. І тому найбільш вдалим рішенням буде довірити розробку дизайн проекту кабінету професійним дизайнерам. Тільки вони зможуть грамотно поєднувати функціональність, зручність і наочність в дизайн проекті кабінету.

Варіантів стильового рішення дизайн проекту кабінету досить багато і завдання дизайнера полягає у виборі такого дизайн проекту кабінету, який найбільш повно відповідає особистості господаря, його звичкам і способу життя.

    
Дизайн проект кабінету: класичний стиль.

Солідний письмовий стіл, масивний шафа для книг, шкіряне крісло, дерев'яна обшивка стін і стель - це обов'язкові елементи, які повинен містити в собі дизайн проекту кабінету класичного стилю.
   

 Дизайн проект кабінету: сучасний стиль.

У такому дизайн проекті кабінету присутній сучасний комп'ютерний стіл, офісні меблі, стелажі для книг і документів. Такий дизайн проект кабінету створює відчуття строгості, легкості і лаконічності.
   

 Дизайн проект кабінету: інші стилі. Хай-тек, мінімалізм, етностиль та інші стилі та напрямки, а також їх поєднання можуть бути використані при розробці дизайн проекту кабінету, щоб підкреслити індивідуальність господаря кабінету.


Незалежно від обраного стилю, в дизайн проекті кабінету повинно бути передбачено розділення кабінету на зони. Це досягається розміщенням меблів і використанням самих різних елементів дизайну.

Дизайн проекту кабінету - поєднання ідеї, стилю і функціональності.Создан 23 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником